Moto Team Słupsk - Słupskie Forum Motocyklistów / TATASERWIS KOSZALIN

Strefa naszych sponsorów

#1 2010-08-27 07:12:24

Julita
Zbanowany

TATASERWIS KOSZALIN

Witam. Polecam powyższy sklepik. Już po raz drugi robiliśmy tam zakupy. W marcu br. ubieraliśmy Sebastiana, a wczoraj mnie:)
Obsługa super - zna się na rzeczy. Doradzą, duże poczucie humoru i estetyki, nie wciskają byle czego, mają chłopaki gust:)
A co najważniejsze dają spore upusty - trzeba tylko dobrze zagadać.
Na pewno tam wrócę na wiosnę po resztę ubranek.
Mieszczą się w Koszalinie na Szczecińskiej 34a. Sklep czynny do 18-tej, ale bez problemu zostają dłużej jeśli się tylko uprzedzi o przyjeździe.
Wychodząc ze sklepu czujesz, że sprzedawca poświęcił 100 % czasu Tobie.
Polecam jak najbardziej.

Piję - nie jeżdżę !!!

http://www.suwaczek.pl/cache/1e763845c8.png

#2 2010-08-27 07:15:05

sebek
Zbanowany
Od: Słupsk

Re: TATASERWIS KOSZALIN

potwierdzam

http://www.tataserwis.com/kontakt.html

Ostatnio edytowany przez sebek (2010-08-27 14:58:44)

#3 2010-08-27 18:09:26

Edtorro
Weteran

Co do asortymentu i sklepu potwierdzam w 100%.
Co do serwisu u nich słyszałem niepochlebne opinie, można by ich porównać do naszego Sakwy czyli długo czekasz, a mechaniki także nie z najwyższej półki.

http://img825.imageshack.us/img825/5687/sylo.jpg

#4 2010-08-28 07:23:53

Julita
Zbanowany

Z serwisu jeszcze nie korzystaliśmy u nich i mam nadzieję, że w takim razie nie będziemy musieli:)

Piję - nie jeżdżę !!!

#5 2010-10-29 10:38:50

XL
Nowy

Edtorro napisał:

Co do serwisu u nich słyszałem niepochlebne opinie, można by ich porównać do naszego Sakwy czyli długo czekasz, a mechaniki także nie z najwyższej półki.

Z twojej wypowiedzi wynika, że nigdy nie korzystałeś tam z usług serwisu. Jest to najbardziej rzetelny serwis z jakim miałem do czynienia. Serwisuje u nich dwa sprzęty i jestem zawsze zadowolony. Jedyny minus to ceny za naprawy serwisowe ale przynajmniej wiem, że jest porządnie zrobione. Dają na swoje naprawy gwarancję (bardzo ważne). W tej firmie szlifów nabierało wielu mechaników np. Bryzek, Rodziu, Czesław. W tej chwili nadwornym mechanikiem (oprócz właściciela Maćka, który ma niesamowita wiedzę) jest bodajże Arek. Fajny gość, trochę małomówny ale nie na tym jego praca polega big_smile. Pierwszy raz trafiłem do nich ze swoim Ducati 749. Nikt nie potrafił sobie poradzić z tym motocyklem. Na chwile była poprawa i znowu. Po zaliczeniu około 5-6 warsztatów trafiłem do nich. Faktem jest, że czas oczekiwania na zrobiony motocykl był trochę dłuższy niż u innych le o dziwo wszystkie objawy, usterki zniknęły i więcej się nie pojawiły. Warto również wspomnieć, że tylko oni, oprócz autoryzowanego serwisu DUCATI, podjęli się i dobrze wymienili rozrząd. Wszyscy inni mówili, że przez to iż jest pasek musi być jakaś specjalna maszyna do pomiaru. Jak się okazuje guzik prawda. Tak więc sądzę, że porównywanie ich z Sakwa jest równe porównaniu syrenki z mercedesem. Jeżeli chodzi o salon to faktycznie chłopaki maja gust i pojecie. Nie wciskają byle czego. Tyle z mojej strony big_smile. Pozdrawiam Wszystkich

#6 2010-10-29 10:54:46

Ayla
Weteran
Od: Słupsk / Szczecin

dziękujemy za opinie jednak na początek powinieneś napisać coś więcej w powitalni aniżeli tylko "witam"..
pozdrawiam smile

Gdy już posmakowałeś lotu, zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo, bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić

SKYDIVE-CLUB

#7 2010-10-29 15:39:14

Edtorro
Weteran

XL napisał:

Edtorro napisał:

Z twojej wypowiedzi wynika, że nigdy nie korzystałeś tam z usług serwisu. Jest to najbardziej rzetelny serwis z jakim miałem do czynienia. Serwisuje u nich dwa sprzęty i jestem zawsze zadowolony. Jedyny minus to ceny za naprawy serwisowe ale przynajmniej wiem, że jest porządnie zrobione. Dają na swoje naprawy gwarancję (bardzo ważne). W tej firmie szlifów nabierało wielu mechaników np. Bryzek, Rodziu, Czesław. W tej chwili nadwornym mechanikiem (oprócz właściciela Maćka, który ma niesamowita wiedzę) jest bodajże Arek. Fajny gość, trochę małomówny ale nie na tym jego praca polega big_smile. Pierwszy raz trafiłem do nich ze swoim Ducati 749. Nikt nie potrafił sobie poradzić z tym motocyklem. Na chwile była poprawa i znowu. Po zaliczeniu około 5-6 warsztatów trafiłem do nich. Faktem jest, że czas oczekiwania na zrobiony motocykl był trochę dłuższy niż u innych le o dziwo wszystkie objawy, usterki zniknęły i więcej się nie pojawiły. Warto również wspomnieć, że tylko oni, oprócz autoryzowanego serwisu DUCATI, podjęli się i dobrze wymienili rozrząd. Wszyscy inni mówili, że przez to iż jest pasek musi być jakaś specjalna maszyna do pomiaru. Jak się okazuje guzik prawda. Tak więc sądzę, że porównywanie ich z Sakwa jest równe porównaniu syrenki z mercedesem. Jeżeli chodzi o salon to faktycznie chłopaki maja gust i pojecie. Nie wciskają byle czego. Tyle z mojej strony big_smile. Pozdrawiam Wszystkich

Oczywiście twoja opinia jest dużo bardziej miarodajna niż moja, bo u nich robisz sprzety.
Ja jak napisałem słyszałem niepochlebne opinie ( i to nie od jednej osoby ) i zgodnie z tą wiedzą zawarłem swój post.
Jeżeli się myliłem ( a na to wychodzi ) to dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu smile
I napisz coś o sobie bo nawet nie wiem z kim dyskutuje big_smile

#8 2010-11-02 08:25:45

XL
Nowy

Edtorro napisał:

Oczywiście twoja opinia jest dużo bardziej miarodajna niż moja, bo u nich robisz sprzety. Ja jak napisałem słyszałem niepochlebne opinie ( i to nie od jednej osoby ) i zgodnie z tą wiedzą zawarłem swój post. Jeżeli się myliłem ( a na to wychodzi ) to dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu smile I napisz coś o sobie bo nawet nie wiem z kim dyskutuje big_smile

Czemu na wszystkich forach jak ktoś stanie w czyjejś obronie lub nie będzie się zgadzał z wcześniejszą opinią to od razu kuzyn, brat lub pracownik!!!! Ja po prostu nie lubię jak obrzuca się kogoś błotem. Napisałem całą prawdę i tyle. To, że w tej chwili bardzo dobrze znam właściciela firmy to inna sprawa. Napisałem o przypadku, który miał miejsce na początku. Jeżeli chodzi o przedstawianie to jestem XL, mieszkam w Koszalinie. Obecnie mam CR 250 i 749. Pozdrawiam

#9 2010-11-02 08:35:16

Julita
Zbanowany

XL - wrzucaj foto swoje i swoich maszyn do odpowiednich postów.

I nie denerwuj się tak bardzo:)

Piję - nie jeżdżę !!!

#10 2010-11-02 10:23:28

Edtorro
Weteran

XL napisał:

Edtorro napisał:

Oczywiście twoja opinia jest dużo bardziej miarodajna niż moja, bo u nich robisz sprzety. Ja jak napisałem słyszałem niepochlebne opinie ( i to nie od jednej osoby ) i zgodnie z tą wiedzą zawarłem swój post. Jeżeli się myliłem ( a na to wychodzi ) to dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu smile I napisz coś o sobie bo nawet nie wiem z kim dyskutuje big_smile

Czemu na wszystkich forach jak ktoś stanie w czyjejś obronie lub nie będzie się zgadzał z wcześniejszą opinią to od razu kuzyn, brat lub pracownik!!!! Ja po prostu nie lubię jak obrzuca się kogoś błotem. Napisałem całą prawdę i tyle. To, że w tej chwili bardzo dobrze znam właściciela firmy to inna sprawa. Napisałem o przypadku, który miał miejsce na początku. Jeżeli chodzi o przedstawianie to jestem XL, mieszkam w Koszalinie. Obecnie mam CR 250 i 749. Pozdrawiam

??????  O co chodzi????
Jaki brat, kuzyn, pracownik ????

#11 2010-11-02 10:26:10

Julita
Zbanowany

Też nie doczytałam, dlatego się dziwię, że chłopak taki nerwowy.

Piję - nie jeżdżę !!!

Stopka forum